Naše rodinaFotkyOdkazy na jiné stránky

GOLDIE

Původní jméno: Myška
Srst: Labutěnka, černá/myšošedá
Místo bydliště: Příbram

Goldie se narodila jako druhá a byla ze všech nejmenší, skoro třetinová co největší štěně, Tobiáš. Protože první dny svého života vůbec nepřibírala, vypadala hodně špatně, ale jakmile jsem začala kontrolovat ve dne v noci, zda dobře saje, tak začala přibírat na váze. Teď je z ní nádherné stvoření, ze všech štěňátek má nejmilejší výraz a je milá a hodná. Srst má jemnou a trošku kudrnatou, zrovna tak, jako její matka. Nový domov našla u rodiny Krotilových z Příbrami. Více...
Pět dní Dva týdny Sedm týdnů Odchod do nového domova

11.9. 2006
Ze začátku byla venku docela plachá, ale teď je to takový lumpík, že se na každého vrhá, kouše ho a chce si hrát :o) Ale už docela slyší na jméno a rozumí některým povelům, takže se od nás při procházkách nevzdaluje a za nikým neodbíhá :o)

Procházky venku má moc ráda. Dálší zálibou se jí stalo mazlení a skotačení, různé hry, její hračky, palíšek a dokonce i jídlo :o) Hrozně dobře jí, takže už váží 1,50 kg. Roste jako z vody :o)

Jsme za ni moc rádi, je to naše sluníčko :o) A člověk se s ní opravdu nenudí :o) Každému, kdo ji viděl, se na první pohled moc líbila :o)


Ohana means family. Family means nobody gets left behind... or forgotten. ~ Lilo & Stitch