Naše rodinaFotkyOdkazy na jiné stránky

SÁRA

Původní jméno: Milena
Srst: Labutěnka, bílá/flekatá
Místo bydliště: Praha

Jako první se narodila právě Sára. Při porodu byla obrovská. Má jemnou světlou srst, a jak rostla, stala se z ní doslova "chlupatá koule". Ze všech štěňátek nejraději spinká u maminky, je to takový maminčin mazlíček. A také občas "štěká" ze spaní :)
Tři dny Dva týdny Sedm týdnů Odchod do nového domova

GOLDIE

Původní jméno: Myška
Srst: Labutěnka, černá/myšošedá
Místo bydliště: Příbram

Goldie se narodila jako druhá a byla ze všech nejmenší, skoro třetinová co největší štěně, Tobiáš. Protože první dny svého života vůbec nepřibírala, vypadala hodně špatně, ale jakmile jsem začala kontrolovat ve dne v noci, zda dobře saje, tak začala přibírat na váze. Teď je z ní nádherné stvoření, ze všech štěňátek má nejmilejší výraz a je milá a hodná. Srst má jemnou a trošku kudrnatou, zrovna tak, jako její matka. Nový domov našla u rodiny Krotilových z Příbrami. Více...
Pět dní Dva týdny Sedm týdnů Odchod do nového domova

TOBIÁŠ

Původní jméno: Makenzen (Máček)
Srst: Naháč
Místo bydliště: Brno

Tobiáš je jediný pořádný naháček. Narodil se jako třetí a největší štěně z vrhu. Odpovídalo to jeho dalšímu vývoji, nikdo ho v růstu nepřekonal a on byl vždy ze sourozenců největší. A také nejdravější. Všude musel být první, všechno musel vidět a mít. Nový domov našel u rodiny Grünhutových z Brna.
Tři dny Dva týdny Sedm týdnů Odchod do nového domova

ROX

Původní jméno: Fílio
Srst: Labutěnka, tmavá
Místo bydliště: Praha

Rox se narodil jako čtvrtý. Po porodu se moc neměl k životu, ale jakmile se vzpamatoval, začal růst velice rychle. Takže i když se narodil hodně malý, brzy překonal ve velikosti i Sáru. Je bojácný, ale zvídavý a bystrý, jako první se naučil lézt do postele a moc rád se mazlí. Má tmavou hrubší srst, zbarvení krásně symetrické a zajímavé. Nový domov našel u rodiny Vocetkových z Prahy.
Tři dny Dva týdny Sedm týdnů Odchod do nového domova

HILDEGARDA

Původní jméno: Hildegarda
Srst: Naháč/chlupáč
Místo bydliště: Dobříš

Tohle je Hildegarda, která se narodila jako poslední, pátá. Po porodu nedýchala, nejspíš vdechla plodovou vodu a vypadala velmi bledě. Ale resuscitace se povedla a dnes je z ní krásná mladá slečna. Ačkoliv je typově naháč, je netradičně ochlupená a tak je spíš takový pankáč. Zadní nohy má do "ó" a má dlouhý lomený ocásek. Zůstane u nás.
Jeden den Dva týdny Sedm týdnů

HONEY

Srst: Labutěnka, špinavě šedá
Místo bydliště: Dobříš

Honey, matka narozených štěňátek a můj andílek. Pochází od rodiny Koskových z Těchonína v Orlických horách. Hodně bázlivá, cizích lidí se bojí, ale také neuvěřitelně zvědavá. Při porodu jsem ji musela hodně pomáhat, ale jakmile se otřepala z toho nejhoršího, už se štěňátek ujala a celou dobu o ně pečovala jako vzorná máma. Uklízela po nich, dávala jim pěkně pít, a později si s nimi i hrála. (Více...)

???

Srst: Naháč
Místo bydliště: Kozinec u Prahy

Otec štěňátek. Je to pejsek s PP a moc toho o něm nevíme.


Ohana means family. Family means nobody gets left behind... or forgotten. ~ Lilo & Stitch