Zpět k aktualizacím English version
ObrázkyInformaceObchodKniha návštěvNapište miOdkazy na jiné stránkyVědecká sekce


Obrázky na přání

Vzhledem k tomu, že většina lidí, pro něž kreslím a maluji obrázky, jsou ze zahraničí, konkrétní ceny pro jednotlivé typy obrázků jsou v dolarech na anglické verzi této stránky. Zde uvádím jen stručný přehled toho, co ode mě můžete očekávat, pokud byste zatoužili po mém obrázku.

CO NAKRESLÍM:
Vlastně témeř všechno, na co si vzpomenete, kromě lidí, ty nemaluji. Jak můžete vidět v mojí galerii, kreslím hlavně zvířata a přírodu a nejvíce vlky. Můžu nakreslit vaši RPG postavičku, portrét vašeho domácího mazlíčka, zantropomorfizované fotografie vašich blízkých a tak dále. Vlastně pro mě není problém nakreslit JAKÉKOLIV zvíře, můžu se ho rychle naučit. Dokonce jsem ochotná se naučit i kreslit věci jako je technika a budovy, ale tyto pouze na vaši vlastní zodpovědnost, neboť je běžně nekreslím a není tedy jisté, že budou vypadat OK.

Co se týče stylu, maluji ručně i digitálně, můžu malovat na hrníčky, trička, navrhnout tetování či logo a tak dále. Mohu použít vlastně kterýkoliv styl, který vidíte zde na stránce.

CO NENAKRESLÍM:
Postavičky, na které se vztahují autorská práva (př. seriálové postavy atd.), člověka, sexuální scény a cokoliv, co byste si nepřáli, aby viděly vaše děti.

CENA:
Většinou je stanovena podle času, který mi daný obrázek zabere, a to 100 Kč na hodinu, pokud se jedná o soukromé obrázky s nekomerčním využitím (např. hrníček na přání má stanovenou cenu 300 Kč za hrníček včetně toho hrníčku). Pokud jste zástupcem firmy a přejete si navrhnout nějaké logo, animaci atd., na ceně se jistě dohodneme.Všechny obrázky tady jsem vytvořila já, Akela Taka. Prosím, nekopírujte, nezneužívejte a neredistribujte je bez mého svolení. Copyright © 2002 - 2010 Akela Taka. Všechny postavičky, na které jsou autorská práva, patří jejich příslušným majitelům.