Zpět k aktualizacím English version
ObrázkyInformaceObchodKniha návštěvNapište miOdkazy na jiné stránkyVědecká sekce


Užití obrázků

Prosím, respektujte pravidla o používání obrázků z této stránky:

MŮŽETE:
Můžete si obrázky stáhnout, uložit na svůj disk, použít jako tapetu počítače nebo si je vytisknout a dívat se na ně, použít jako inspiraci pro své vlastní obrázky, popř. je ukázat přátelům. Ale pokud je chcete použít pro svoji vlastní stránku, prosím, zeptejte se mě nejdřív. Pokud se jedná o obrázky ze sekce "Fan art", čili jsou to například postavičky od Disneye, Pokémoni apod., můžete je použít bez optání, ale vždy napište jméno autorky a pokud možno odkaz zpět na tuto stránku, děkuji. U některých dalších obrázků platí většinou podobná pravidla, ale protože spoustu obrázků jsem nakreslila konkrétně pro někoho a zobrazují postavičky různých osob, nerada bych, aby se tyto šířily po Internetu bez vědomí nás obou.
A pokud chcete moje obrázky použít jako ikonky pro LiveJournal, ICQ či MSN, platí to samé - můžu vám to dovolit, ale pouze u NĚKTERÝCH obrázků. Takže se prosím dřív zeptejte.

NEMŮŽETE:
Kopírovat, šířit či jakkoliv upravovat tyto obrázky bez mého svolení. A prosím, nekrást! Většina zlodějů obrázků bývá stejně odhalena a může vést ke zrušení vašeho účtu, ať už tyto obrázky vystavujete kdekoliv. Protože mnoho mladých uživatelů Internetu neví, co si představit pod pojmem "krást obrázky", zde je stručné vysvětlení: Na většinu obrázků (a na všechny z této stránky) nalezených na Internetu se vztahují autorská práva, a kvůli tomu si nemůžete nějaký obrázek jen tak uložit a vystavit na své vlastní stránce či blogu, aniž by o tom jejich autor (tj. vlastník autorských práv) věděl. Pokud tedy na svoji stránku vložíte obrázek stažený z internetu a nenapíšete k němu zdroj (pokud možno s odkazem), je to krádež, zatímco pokud k němu zdroj i s odkazem dáte, je to vlastně reklama pro daného autora a taková činnost je většinou přijímána pozitivně. Avšak POZOR - jako zdroj nemůžete uvést Google - Google je pouze vyhledávač obrázků, nikoliv jejich původní zdroj!

Samozřejmě se nesmíte ani chlubit cizím peřím a prohlašovat na své stránce, že jste některý z těchto obrázků kreslili sami. To je krádež odsuzovaná ze všeho nejvíce. Dále prosím, bez odkázání na původní zdroj - tuto stránku - a bez optání se (platí pro některé obrázky, vizte výše):

  • nepoužívejte obrázky z této stránky do videí na YouTube,
  • neuploadujte je na PhotoBucket a různé blogy,
  • nedávejte vlastní jména postavám na zdejších obrázcích a nepoužívejte je jako ilustrace k vámi vymyšleným příběhům nebo RPG - většina těchto postav už v sobě vlastní příběh skrývá.

    Děkuji, že tato pravidla respektujete.

  • 

    Všechny obrázky tady jsem vytvořila já, Akela Taka. Prosím, nekopírujte, nezneužívejte a neredistribujte je bez mého svolení. Copyright © 2002 - 2010 Akela Taka. Všechny postavičky, na které jsou autorská práva, patří jejich příslušným majitelům.